profile picture

Jednostka dydaktyczna: MIM

Kierunek studiów: Matematyka

Rok studiów: IV rok

Dołączył(-a): Jan. 9, 2024, 10:02 p.m.

O mnie

Hej, jestem Mikołaj i studiuję matmę na MIMie! Chyba nietrudno zgadnąć, że lubię matematykę, a zwłaszcza okolice algebry i teorii liczb. Szczególne miejsce w moim serduszku ma też geometria olimpijska (euklidesowa, rzutowa, przestrzenna...). Poza tym, w wolnym czasie chętnie gram w szachy oraz poznaję co nieco dziedzin pozamatematycznych: najbardziej psychologia, językoznawstwo oraz sztuka (zwłaszcza muzyka).

Chętnie pomogę w moich dziedzinach (lub w czymkolwiek prostym z początku studiów). Najłatwiej porozmawiać ze mną na wydziale albo przez Facebooka. Posiadam też swój kanał na YouTube, na którym zbieram wszystkie swoje nagrane wystąpienia - zapraszam!

Linki, kontakty i inne

• mail: em zet 430283 małpa students kropka mimuw kropka edu kropka nienawiści pl